Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejprve k zápasům dívek ...

 

 

Tomasková Hana - Markvartová Štěpánka 0:6 2:6

Hanka nastoupila proti solidní soupeřce, která se naneštěstí pro Hanku oproti minulému roku docela zlepšila a proto se jí docela dařilo udržet míč ve hře a v podstatě monotónní pinkanou nepustila Hanku vůbec k ničemu. Výsledkem byla tedy poměrně jasná prohra Hanky 0:2

 

 

Synková Iva - Kottová Alena 6:4 6:2

Iva nastoupila proti soupeřce, která měla hru krásně v ruce, údery technicky zmáknuté, jen pohyb po hřišti ji trošku dělal starosti. Iva se se zápasem moc nepárala a soupeřku porazila poměrně jasně ve dvou setech, ikdyž si občas neodpustila svůj tradiční badmintonovský forhand napálený přímo do plotu :)

 

 

Tomasková, Synková - Markvartová, Kottová 7:5 6:4

Do debla nastoupily holky s maximálním odhodláním. Překvapivě pestrou hrou a zároveň velice překvapivými zásahy na síti (zejména Hančiny nevídané obouručné voleje zvané hřebíky :o))) ) získaly cenný skalp ve formě vítězství 2:0

 

Teď k zápasům chlapů:

 

 

Kolman Jan - Brodský Aleš 6:2 6:2

Já jsem nastoupil proti pacovské jedničce, na kterou jsem musel čekat až do půl 2 odpoledne. Než jsem stihnul nastoupit na kurt, tak jsem pravděpodobně stinhul dostat úpal z toho sobotního vedra. Ikdyž jsem měl velice blízko k pozvracení se, zejména na začátku druhého setu, tak jsem to nakonec nějak zmáknul a utkání vyhrál  ve dvou jasných setech.

 

 

Sviták Filip - Markvart Luboš 6:1 6:1

V utkání dvojek nastoupil Filip proti pacovské dvojce, která však byla spíše taktickou dvojkou na soupisce hostů. Filip po pár gamech prohlásil: "škoda ,že si moc nezahraju"  a začal praktikovat wimbedonskou techniku servis - volej, se kterou slavil velice rychle úspěch v podobě dvou jasných setů.

 

Pech Jaroslav - Zeman Vladimír 4:6 6:2 7:5

Jardovo utkání jsem viděl spíše přes objektiv foťáku při mé snaze zachytit pár pěkných obrázků. Jarda byl před zápasem docela jasným favoritem, ale soupeř hned od začátku kladl značný odpor a překvapivě pro sebe získal prní set pro sebe. Od druhého setu se ale Jarda kousnul, začal v zápasu dominovat, předvedl pár fantastických úderů a zpřesněnou a trpělivou hrou vybojoval další dva sety pro sebe.

 

 

Chrstoš Michal - Adam Jiří 6:2 2:6 4:6

Michal nastoupil proti zkušenému matadorovi a při pohledu na Michalovi dělovky z forhandu i backhandu se zdálo být utkkání jednoznačniu záležitostí. K Michalově smůle si ale soupeř od druhého setu začal na Michalovi rány zvykat a trpělivými údery získal další dva sety pro sebe.

Vzhledek k rozhodnutému výsledku jsme již chlapské čtyřhry nehráli a rozhodl rychlejší los (Jardo, já za to nemůžu, takhle losoval soupeř :o)))) )

 

 

Pech, Sviták  - Adam, Zeman 4:6 4:6

 

 

Kolman, Chrstoš - Brodský, Markvart 6:4 7:5

 

Fotky ze zápasu najdete na tomto odkazu:

http://jendyskolman.rajce.idnes.cz/TJ_Slovan_Jindrichuv_Hradec-_Slavoj_Pacov/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář