Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ténisté z Tábora přijeli bez jedné holky, tím pádem jsme již před samotným utkáním vedli 2:0, což výrazně zvyšovalo naše šance na celkové vítězství v tomto zápasu.

 

Kolman Jan – Mareš Miroslav 2:6 6:3 2:6

 

Proti Mírovi jsem nastoupil i minulý rok  a jak loni, tak i letos se projevilo, že jeho hra mi vůbec nesedí. Je to typ hráče, který běhá na kurtu sem a tam a prostě všechno vrátí. Náš letošní zápas lze jednoduše popsat tak, že jsem všechno vyházel. A teď k samotnému zápasu: Nastoupil jsem k ostrému zápasu po 14ti denní pauze a opět se projevilo, že já bez tréninku hrát nemůžu, zkrátka  mi to lítalo kam chtělo. První set jsem prohrál docela hladce, ale pořád jsem si říkal, že si na tu jeho hru musím zvyknout a že to půjde. Ve druhém setu jsem zkusil být trochu trpělivější a na vítězný úder si déle počkat, což se projevilo jako dobrá taktika a tím pádem set pro mě. Ve třetím setu se mi nepodařilo zachytit začátek utkání, prohrával jsem rychle 0:4 a vzniklou ztrátu jsem již nedokázal smazat a tak prohrál třetí set a i celý zápas. Z mého pohledu to byl můj nejhorší výkon v této sezoně. Pro dokreslení atmosféry zápasu: Zatímco já jsem vypil cca 1,5 jonťáku, tak Míra do sebe pustil 2 plechovky Plzně ...

 

Sviták Filip – Tesař Jan 6:2 6:2

 

U Filipa jsou moje reportáže pořád stejné, jelikož nastupujeme vždy oba dva na kurt ve stejnou dobu a tak můžu sledovat jeho zápasy pouze občas během přestávek. Nicméně i tentokrát by se dalo říct, že Filip soupeře naprosto rozdrtil ve dvou jasných a rychlých setech. Opět  jsem velice často viděl Filipa jak se řítí na síť a jak zahrál nekompromisní volej. Toto se opakovalo celý zápas a Filip svého soupeře jasně „smáznul“

 

Pech Jaroslav – Matušík Tomáš 2:6 7:5 6:3

 

Jarda nastoupil proti bývalému hokejistovi, který postavou spíše než tenistu připomíná obránce z NHL :o) Překvapivě pro mě, Jarda první set prohrál. Ve druhém setu s přibývající únavou soupeř trochu začal měnit svoji barvu, začal funět a to Jardovi pomohlo a vychutnával si soupeře v dlouhých běhacích výměnách. Já jsem očekával, že v případě třetího setu táborský borec vypustí duši, ale k jeho cti musím napsat, že bojoval až do konce. Nicméně, Jarda i ve třetím setu pokračoval v rozjetém stylu a soupeře kromě dlouhých výměn začal ničit i parádními kraťasy. Kombinace všech těchto faktorů vedla k vítězství ve třetím setu

 

Chrstoš Michal – Čech Miloslav 6:0 6:1

 

Jestli jsem u Filipova zápasu napsal, že domácí borec táborského hráče doslova rozdrtil, tak v případě Michala Chrstoše to platí dvojnásobně. Se svým soupeřem, který zároveň působí jako trenér A mužstva hradeckých hokejistů, se vůbec nepáral a utkání dovedl do vítězného konce v podstatě během chvíle. Z kurtu byly slyšet občas poznámky Miloše Čecha, že jsme mu měli zavolat, že bude hrát proti mladému dělostřelci a že by raději vůbec nepřijel. To myslím dobře vystihuje celý zápas a Michalovu jednoznačnou výhru.

 

Synková Iva – Síbrtová Veronika 6:1 6:1

 

Opět se jednalo o velice rychlý zápas, po kterém si Iva pochvalovala jak dobře si zahrála a že tentokrát dokázala ukočírovat své badmintonové forhandy končící většinou v plotu. Z těch pár míčků, které jsem viděl, se jednalo opět o jednoznačnou záležitost pro domácí hráčku.

 

Tomasková Hana – Saláková Nikol 6:2 6:2

 

Utkání vyhrála Hanka bez boje a dokázala se z toho docela upřímně radovat :o))

 

Synková, Tomasková –  Síbrtová, Saláková 6:3 6:2

 

Opět vítězství bez boje a opět k radosti Hanky, kdy se začala vytahovat, že tentokrát pro nás zařídila 2 body :o)))) Hanko, díky, skvělá práce, jen tak dál !!! :o)))

 

Za již rozhodnutého stavu a velice mizerného počasí jsme mužské debly napsali 1 pro nás a 1 pro soupeře:

 

Pech, Sviták – Mareš, Čech 7:5 6:4

 

Bez boje napsáno pro domácí borce, Jarda se konečně dočkal, ale hned lamentoval, že soupeři měli málo bodů :o)))

 

Kolman, Chrtoš – Tesař, Matušík 4:6 6:7

 

Tentokrát jsme s Michalem vzali na sebe roli prohraného debla. Soupeř stejně žádné body nemá, tak by to pro nás ve finále ani nic neřešilo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář